Rychlé hledání

VENHILL ovládací lanka a hadice

VENHILL ovládací lanka a hadice

Společnost

Venhill Před více než 30 lety založená britská společnost Venhill sídlící v Surrey vyrábí a dodává vysoce kvalitní ovládací lanka s nízkým třením, hydraulické hadice a ovládací páčky pro motocykly, motokáry, aplikace pro volný čas a průmysl.

Venhill dodává své zboží prostřednictvím specializovaných distributorů po celém světě. Venhil je také anglický obchodní partner značky Magura, skladuje a dodává kvalitní páčky a brzdové systémy pro motocykly, karting, a průmysl.

 

Reference:

 

Venhill motorsportSpolečnost Venhill podporuje prostřednictvím svých výrobků také motoristický sport. Zde jsou některé sponzorované týmy:

Hawk Kawasaki - britský Superbike team
SMR Hydrex Honda - britský Superbike team
Seton Tuning - MRO Supersport 600 team
Relentless Hooper Suzuki - Motocross
Bike it Dixon Yamaha - Motocross
Jacky Martens Racing KTM - Motocross
Dave Clarke Racing - Supermotard
Jason Crump - mistr světa na ploché dráze

Výrobky Venhill byly součástí sportovních úspěchů týmů?
Loctite Yamaha
Castrol Honda
Reve Red Bull Ducati in the UK

 

 

Sortiment:

 

Venhill Powerhose plus – hydraulické hadice Powerhose plus jsou hydraulické hadice vyrobené s koncovými závity již v konkrétních délkách pro jednotlivé typy motocyklů. Hadice s vnitřní teflonovou trubičkou opletené ocelí a tlakově testované zaručují vysoký výkon a dlouhou trvanlivost. Dodávají se také s plastovým povlakem v různobarevném provedení. Koncovky se dodávají separátně v ocelovém nebo zinkovém provedení, což umožňuje snadnou montáž.


Powerhose plus dealer kity
Ideální řešení pro prodejce a servisy. Sada nejpoužívanějších hadic a koncovek. S použitím aplikační tabulky a komponentů, které obsahuje sada lze smontovat sestavy pro většinu typů motocyklů, nebo jakoukoliv jinou podle potřeby. V tabulce pouze vyhledáte komponenty pro potřebný typ hadice daného motocyklu, podle Venhill označení vyberete ze sady komponenty a jednoduše sestavíte. Objednávat lze jednotlivé komponenty i pro doplnění sady.

 

Venhill Servisní sady pro stavbu ovládacích lanek Pro obchody a servisy je často obtížné rozhodnout o výběru skladovaných lanovodů z důvodu velkého množství typů lanek pro různé motocykly. Sady obsahující nejpoužívanější komponenty pro výrobu lanek spolu se speciálním nářadím umožňují jednoduše vyrobit většinu nejpoužívanějších lanek.

Venhill Lanka v nerezovém provedení,vnitřní trubičky a barevné bowdeny se dodávají v metráži, koncovky lanek a bowdenů v sadách, obsahujících koncovky pro většinu běžných lanek. Pomocí speciálních kleští a letovacího přípravku vyrobíte velmi pohodlně potřebné lanko.Dodáván je také lankový cestovní opravářský kit, kterým opravíte provizorně na cestě poškozené lanko.V nabídce jsou také univerzální spojková a plynová lanka.


Venhill

Magura
Z široké nabídky výrobků Magura nabízíme kit pro přestavbu spojky na hydraulické ovládání.


VenhillOff road a Quad produkty Pro Off road motocykly a čtyřkolky se dodávají hotová lanka a brzdové hadice a také speciální Venhill rukojeti. Vše je v kvalitě převyšující originál a za příznivé ceny. Speciální lanovody Venhill sestavené z lanek z nerezové oceli odolávajícím i mořské vodě a teflonové vložky s nízkým třením zaručují lehký provoz a vysokou trvanlivost.

Tlakové hadice Venhill opletené nerezovou ocelí zaručují vysoký výkon a dlouhou trvanlivost.

 

Cestovní opravná sada lanka

VenhillNouzová opravná sada lanka ve velikosti, ve které je možno ji skladovat pod sedlem. Pokud by se Vám po cestě náhodou stalo, že by Vám prasklo některé lanko, cestovní opravná sada obsahuje dostatek plynových a spojkových součástí a nepájecí nýty, které Vás dostanou domů.


Pro více informací klikněte na:
www.venhill.co.uk

Vyhledávání podle vozidel

Katalog podle výrobků

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb a jeho kopírování bude trestně stíháno.